II SZKOLNY KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ.

Z okazji Światowego Dnia Ziemi nasi uczniowie wzięli udział w Konkursie Wiedzy Ekologicznej.
W kategorii klas 4–6 zwyciężyła Oliwia Arkuszewska, a wśród klas 7–8 i zawodowych – Tosia Majcherczyk.
Uczniowie przygotowali również plakaty oraz kodeksy małego ekologa.
Organizatorem konkursu był pan Robert.

logo pod artykuly