„STRAŻNICY LASU”

6 maja 2026 r. uczniowie w ramach projektu „Strażnicy Lasu” odwiedzili Myślęcinek. Spotkali się tam z opiekunami wilków, poznali wiele ciekawostek o życiu tych zwierząt oraz obserwowali mieszkańców zoo. Projekt został sfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią. Organizatorzy: p. Magda i p. Jurek.

logo pod artykuly